Mirelax

Ubytování Mirelax

Ubytovat se u nás mohou hosté již více než 20 let. Nabízíme nekuřácké pohodlné, čisté ubytování, vzdálené 500m od lázeňského parku a v těsné blízkosti rekreační oblasti v okolí přehradní nádrže Luhačovické přehrady. Objekt je blízkosti MHD trasa Luhačovice – Pozlovice, zastávka Pražská čtvrť. Odkaz na jízdní řády. Spojení je také možno s dopravcem Arriva.

POKOJE: Dva dvoulůžkové a jeden apartmán se čtyřmi lůžky. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, TV, ledničku a varnou konvici. V ceně pokoje je možnost využití čajové kuchyňky se zákl. nádobím, vařičem a mikrovlnou troubou. Úklid je prováděn technikou Rainbow. V domě se přezouváme, proto si vezměte domácí obuv. Možnost posezení ve společné balkonové lodžii na patře ubytování. Parkování u objektu a připojení na WIFI síť zdarma.

STRAVOVÁNÍ: V objektu se stravování nepodává. Možnost stravování je v restauračních zařízení > pizzerie Bludička, Valašský šenk U Ogara, Restaurace Luhapark a pizzerie U Jána. Možnost je i využití restaurace v Hotelu Pohoda, vzdáleného asi 3min chůze od ubytování Mirelax.

WELLNESS: Doporučujeme navštívit krásný wellness v hotelu Nivamare. Dále pak plavecký bazén v hotelu Adamantino, v letním období koupaliště Duha na luhačovické přehradě.

Jiné: V Luhačovicích se nachází i půjčovna kol, krásné tenisové kurty a pro nejmenší můžeme doporučit pěkné dětské hřiště u hotelu Pohoda.

LUHAČOVICE: Malebné lázeňské město Luhačovice leží na jižní Moravě, asi 20 km jihovýchodně od Zlína. Rozkládá se v údolí řeky Šťávnice obklopeném hustě zalesněnými stráněmi kopců Bílých Karpat. Více o Luhačovicích.

ubytovani