Stránky Mirelax vytvořila naše reklamní TAOX agentura specializovaná na na prostředí medií a internetu.

Na této referenční stránce chceme představit naše projekty a reference, jenž jsme v posledních letech vytvořili. Pokud se Vám některé z nich líbí, a máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Zajišťujeme propagaci webu Mirelax. V případě, že máte zájem podpořit tyto webové stránky, neváhejte kontaktovat firmu www.taox.cz.

Fiskars rýče, lopaty, vidle - nářadí

Fiskars  rýče, lopaty, vidle - nářadí

U webu nářadí fiskars jsme spustili vlastní E-shop s grafikou na míru. Staráme se také dále o kompletní správu a marketing pro tyto stránky. Na webu naleznete veškeré produkty společnosti Fiskars, které jsou bezkonkureční co se týče výdrže a kvality zpracování.

Levné sprchové kouty a vany

Levné sprchové kouty a dveře

Eshop zaměřující se na prodej levných avšak kvalitních sprchových koutů, dveří, doplňků do koupelen, různých typů a značek van a jiných.

Pilové kotouče - zakázková výroba

Pilové kotouče - zakázková výroba

Tvorba stránek, katalogů, videí a další služby pro Českého výrobce pilových kotoučů a nožů. Firma se zabývá kompletní zakázkovou výrobou dle přání zákazníka různých typů kotoučů na řezání. Produkce putuje do celého světa. Stránky obsahují obrovské množství informací ve více než dvaceti jazycích.

3D hry pro holky a kluky

Hry pro holky a kluky

Opět náš vlastní projekt spuštěn někdy v roce 2010. Server s online hrami, na kterém se snažíme poskytnout výběr těch nejlepších her z celého světa. Jedná se o hry vyvíjené převážně ve flash a shockwave, takže není nutné je nijak složitě instalovat do PC a můžete si užít hraní přímo v prohlížeči.

Systém byl použit vlastní z továrny TAOXu, grafika samozřejmě také.

Výroba a prodej plastových i hliníkových oken

Výroba a prodej plastových i hliníkových oken

U V Okna se staráme se o kompletní provoz stránek od grafiky až po tvorbu redakčního systému na přání zákazníka. Dále zákazníkovi tvoříme grafiku pro reklamu do tisků, na billboary a jiné. Firma V Okno se specializuje na výrobu plastových a hliníkových oken i dvěří. Prodejní místa jsou Brno, Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Přerov, Holešov, Prostějov, Vyškov, Otrokovice, Skaštice.

Postřikovače a manipulační technika MGM

Postřikovače a manipulační technika MGM

Pro zákazníka MGM a.s. jsme v minulosti optimalizovali stránky na SEO a doplňovali starší web. V roce 2012 jsme zákazníkovi spustili nové internetové stránky na TAOX CMS systému upraveného dle požadavků zákazníka. Grafika byla námi realizována. Ve stejném období jsme také spustili druhý web s internetovým obchodem, zabávající se prodejem zemědělských trysek. U obou webů jsme se postarali o naplnění obsahem.

Sítě na ploty a pergoly

Sítě na ploty a pergolyInternetový obchod postaven na našem systému internetového obchodu (TAOX Shop), díky kterému nabízíme do prodeje po celé České republice a na Slovensko kvalitní stínící sítě, kdycí plachty a jiné plachtoviny. Samozřejmostí u těchto produktů je zakázková výroba, stačí kontaktovat naše spolupracovníky.